חפש
סולארי | אנרגיה סולארית | מערכת סולארית | מערכות סולריות סולארי |  אנרגיה סולארית | מערכת סולארית | מערכות סולריות
  מערכות סולריות » אודות גרינטופס

פרופיל החברה

גרינטופס מערכות סולאריות מערכות סולאריות נוסדה בשנת 2008 עם המטרה להוביל את תחום האנרגיה הסולארית החדש והאטרקטיבי. מונעת מתוך השקפה ארוכת טווח והבנה שתחום האנרגיה המתחדשת הולך ונהיה אחד התחומים המושכים ביותר במהלך ה- 20 השנים הבאות, מתוך מודעות סביבתית וקידום הנושאים על ידי ממשלות ברחבי העולם ומתוך צרכים הולכים וגדלים באנרגיה זמינה.
 כתוצאה מהעליה בביוש לאנרגיה מצד אחד ותמיכה ממשלתית ומקומית בפיתוח מקורות לאנרגיה מתחדשים מצד שני, לאחר ניתוח ההתקדמות בתחום באירופה גרינטופס מערכות סולאריות שמה לעצמה את המטרה להיות חוד החנית ביוזמה בישראל כמובילה בתחום ההתקנות הסולאריות וכספקית של אנרגה סולארית בעצמה במדינת ישראל.  
גרינטופס מערכות סולאריות היא חברת מתן פתרונות מגוונים לתחום, לאלו שמעוניינים להתקין מערכת סולארית, מחלקת תכנון וניהול היתרים, רכש, התקנת מערכות, ניהול שוטף של מערכות ומתן שירות למערכות מותקנות ל- 20 שנים הבאות.
בנוסף, גרינטופס מערכות סולאריות עצמה משקיעה במערכות ושותפויות עם בעלי נכסים ומציעה פתרונות השקעה לאלו המעוניינים להציב מערכת סולארית על גגותיהם ושמעוניינים בשותף אסטרטגי בהשקעה. במגוון ההשקעות, גרינטופס מערכות סולאריות היא הבעלים של המערכת אם בעצמה או אם בשותפות ותומכת במערכת הסולארית לאורך תקופת החוזה כאשר החשמל שמופק נמכר לחברת החשמל. אסטרטגיה עסקית זו מאפשרת ל- גרינטופס מערכות סולאריות את היכולת הכלכלית היציבה למשך ה- 20 שנים הבאות.
גרינטופס מערכות סולאריות היא המובילה מבין החברות הרבות בתחום הסולאר בישראל ומתקינה מערכות על גגות ברחבי ישראל. עובדה העוזרת לה לממש בנוסף לכך גם תכניות ארוכות טווח  לבנות מערכי אנרגיה סולארית קרקעיים בעתיד.

 

צוות גרינטופס מערכות
לגרינטופס צוות מגוון המכיל צוות ניהול ייחודי עם ידע מקיף בתחום האנרגיה, נסיון עשיר בהובלת פרויקטים ונסיון עסקי מוכח וכישורים ניהוליים. למנהלי החברה שנים של נסיון בתעשיה, שרתו בתפקידים טכנולוגיים בכירים בשירותם הצבאי ובעלי תארים אקדמיים בתחומם.
מוטי אבני, מנכ"ל גרינטופס
למוטי אבני נסיון עשיר בניהול והובלת ארגונים בינלאומיים ופרויקטים בקנה מידה ענק וכמו כן נסיון רב בשיווק ומכירות של פיתוחים מסחריים בישראל ובשוק הבינלאומי.
בעברו, מוטי אבני ניהל מגוון פרויקטים בתחום הנדסת החשמל עבור מספר רב של ארגונים ברחבי העולם בינהם DELL, NORTEL, 3COM, D-LINK, Accton ו- Linksys. מהנדס רשום בעל תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
שאול ששון, אדריכל החברה
לשאול ששון נסיון רחב באדריכלות בדגש על תחום הקונסטרוקציה והנדסה. שאול  ששון מביא איתו נסיון רחב עבור תכנון המערכות הסולאריות ואשף כאשר מדובר על תהליכים הדורשים עבודה מול רשויות תכנון ובניה. בנוסף ללווי מגוון הפרויקטים "עם היד על הדופק" שאול ששון דואג גם להדרכת צוות התכנון ולשמור על רמה גבוהה של הפרויקטים וצוות התכנון.
 

פרטי יצירת קשר: מושב בית הלוי, משק 310, טלפון: 0774460280,   פקס: 0774460282, דוא"ל:  info@GreenTops.co.il